23-го січня на Покровському напрямку військовослужбовці Сил оборони ліквідували 75 російських окупантів (три чверті роти), поранили ще 34 (понад півтора загальноприйнятого у обох сторін взводу). Разом ворог втратив більше роти живої сили.
Також знищено два танки, дві бойові броньовані машини, п’ять автомобілів, дві одиниці спеціальної техніки, квадроцикл, засіб радіоелектронної боротьби, тридцять чотири БПЛА та укриття особового складу противника.
Окрім того, на даній ділянці фронту наші захисники пошкодили артилерійську систему, квадроцикл, ще дві машини, засіб РЕБ та десять укриттів живої сили ворога.
Про це в оперативному зведенні за минулу добу, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.
У свою чергу, наш захисник і блогер з позивним «Бахмутський Демон», який зараз воює в районі майже повністю окупованих міст Покровськ і Мирноград, в останніх повідомленнях у своєму однойменному Телеграм-каналі повідомив наступне:
«Оркотня навалюється на Родинське і Гришине на Покровському напрямку, бої важкі йдуть», «Орки здійснюють накати в напрямку Гришиного, іде бій» , «Буде важка ніч, бережіть себе всюди»…
