Російські окупанти захопили АКХЗ

Авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» оприлюднив о 10:03 нову карту, на якій відобразив відступ Збройних сил України з Авдіївки.

Втрачені території, на яких закріпилися загарбники, позначені червоними штриховкою та пунктиром. Додатково ми рожевими стрілочками позначили різке розширення сірої зони.

Зазначимо, що центрально-західна чверть міста і прилеглі поля все ще перебувають в сірій зоні, будучі оточеними з трьох  сторін. Швидше за все, це означає, що там ще досі є наші захисники, які намагаються прорватися на захід.

Також «DeepState» вказує, що загарбники закріпилися на південному сході Авдіївського коксохімічного заводу (північніше Ласточкіного). Решта АКХЗ перейшла в сіру зону.

Ще вчора все підприємство контролювалося ЗСУ. Однак третя бригада зробила тривожне повідомлення, що через пожежу ємності з мазутом її бійці сильно травляться димом…