Російські окупанти втратили надзвуковий винищувач-бомбардувальник «Су-34», про що сьогодні повідомляють різні джерела, зокрема новинний Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ».
Однак жодних подробиць и обставин рашисти не повідомили. Зокрема, про долю екіпажу (два льотчика) «Су-34». Однак з некрологів рашистів з великою долею ймовірності можна припустити, що пілоти загинули.
Невідомо, чи це бойова втрата внаслідок війни, чи авіакатастрофа через цивільні причини (технічна несправність, погода тощо).
