Фашистська Росія ввечері завдала ракетного удару по Кривому Рогу.
А о 22:27 голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак написав у себе в Телеграм про приліт ракети по об’єкту цивільної інфраструктури (фото від нього).
«Ракетна атака на Кривий Ріг. Сталася пожежа. Пошкоджена цивільна інфраструктура. Ймовірно, під завалами можуть бути люди. Інформацію щодо наслідків уточнюємо», зазначив він.
Згодом Лисак додав, що відомо про двох постраждалих: це 43-річний чоловік та 49-річна жінка. Обоє у важкому стані. Лікарі надають всю необхідну допомогу.
Станом на 22:47 тривога триває у шістьох областях, в тому числі і на Дніпропетровщині.
