Сьогодні вдень фашистська Росія вчергове завдала удару по Харкову. У місті нарахували до десятка вибухів.
Голова Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомив про постійне збільшення кількості постраждалих. Так, за уточненою інформацією, кількість постраждалих у Харкові зросла до 41, серед них — п’ятеро дітей. Водночас двоє дорослих та двоє дітей у важкому стані.
Серед пошкоджень – відділення Нової пошти, магазини, спортивний комплекс, торгівельний центр, автомобілі…
Раніше на поточному тижні ворог завдав низку ударів по Харкову. 30 серпня після удару КАБами загинули сім людей і близько 100 отримали поранення.
