Росія завдала комбінованого удару по Харкову

Фашистська Росія продовжує біснуватися і чинити військові злочини. Сьогодні вночі країна-агресорка атакувала Харків балістичними ракетами і КАБами.

Про удар повідомив міський голова Ігор Терехов. За його інформацією, вибухи прогриміли у Київському районі і в передмісті.

Тим часом Повітряні сили пишуть про два пуски швидкісних цілей на Харків.

За даними Суспільного, внаслідок серії вибухів у Харкові є поранені.

Нагадаємо, у вівторок удень армія РФ масовано атакувала Дніпро «шахедами», вибухи також пролунали в Харкові та Чернігівщині.