Сьогодні російські фашисти здійснили ракетну атаку на Одесу, випустивши дві балістичні ракети по портовій інфраструктурі.
Як повідомив очільник Одеської ОВА Олег Кіпер, внаслідок удару загинув один працівник порту, ще восьмеро людей дістали поранення.
Четверо постраждалих перебувають у тяжкому стані, двоє — у стані середньої тяжкості, решта отримали незначні ушкодження. Медики надають усім необхідну допомогу.
Нагадаємо, в ніч на 23 травня Росія атакувала Україну балістичною ракетою «Іскандер-М» і 175 дронами різних типів. Сили ППО знищили більшість ворожих цілей.
