Росія вбила в Одесі ракетами «Іскандер» мінімум 14 людей

В Одесі продовжує стрімко зростати кількість жертв сьогоднішнього підступного ракетного удару. Про це повідомив керівник місцевої ОВА Олександр Кіпер у Telegram в п’ятницю, 15 березня.

За останніми даними, загинуло 14 людей, серед яких місцеві жителі, медик та рятувальник. Ще 46 людей, в тому числі семеро співробітників ДСНС, отримали поранення.

«Постраждалим надається вся необхідна допомога. Всі відповідні служби ліквідовують наслідки ворожої атаки. Правоохоронці фіксують черговий злочин росіян», – йдеться у повідомленні.

Внаслідок нинішньої ракетної атаки агресора по об’єктах цивільної інфраструктури міста зруйновано триповерхову будівлю рекреаційного об’єкту, пошкоджено щонайменше 10 приватних будинків, станцію техобслуговування, газопровід низького тиску, автівки швидкої допомоги та пожежно-рятувальні автомобілі.

Відомо, що російські фашисти завдали удари балістичними ракетами Іскандер-М. Про це повідомляють Сили оборони Півдня. 

Нагадаємо, 6 березня ворог так само підступно завдав ракетного удару по припортовій інфраструктурі, вбивши 5 чоловік. Тоді за 500 метрів від місця прильоту давали спільну пресконференцію президент України і прем’єр-міністр Греції.

Вчора вночі окупанти також завдали удару по Україні Шахедами, внаслідок цього на Вінниччині загинули дві людини, ще троє отримали поранення.