Масований удар українських дронів-камікадзе минулої ночі по двом хімічним заводам в місті Тольятті Самарської області РФ, про який повідомлялося раніше, стався тому, що російські окупанти перекинули засоби протиповітряної оборони на Балтику, оголивши захист інших об’єктів.
Начебто саме цим пояснюється те, що ми вже дві доби не чуємо про атаки ударних безпілотних літальних апаратів на нафтоналивні порти РФ у Фінській затоці.
Хоча не можна виключати, що Сили оборони просто змінили напрямки ударів, досягнувши двох основних цілей на Балтиці: припинення відвантаження нафти в морські танкери, про що повідомлялося раніше, а також стягнення ворогом ППО в цей район, що оголило інші цілі.
Очевидно, в нинішніх умовах атакуюча сторона володіє ініціативою за умов кількісного домінування засобів ураження над ППО противника. «Воєнкори» плачуть, що Росії не вистачає радіолокаційних станцій, ЗРК і ЗРГК. Однак ми бачимо, що засобів ППО не вистачає й Україні, а також США в Перській затоці…
