РФ завдала ракетного удару по Дніпру

У ніч на 20 травня у Дніпрі пролунали вибухи після попередження про можливий удар балістичними ракетами.

Незадовго до цього Повітряні сили повідомили про загрозу застосування балістичного озброєння.

Згодом керівник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа підтвердив атаку та повідомив про постраждалих. За його словами, поранення дістали двоє людей.

Один із потерпілих — 40-річний чоловік — перебуває у важкому стані. Ще один постраждалий, 25 років, госпіталізований у стані середньої тяжкості.

Раніше, 18 травня, російські війська вже завдавали ракетного удару по Дніпру. Тоді повідомлялося про дев’ятьох травмованих.