Бійці підрозділу «Chimera» Державної прикордонної служби України знищили 152-міліметрову самохідну артилерійську установку «Мста-С» і дві 100-мм протитанкові гармати МТ-12 «Рапіра» російських окупантів.
В коментарях прямо вказується, що це сталося на території фашистської РФ. А авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» уточнив, що на території Бєлгородської області.
До речі, на САУ «Chimera» не пошкодувала аж три баражуючих боєприпаси…
