Портрет Бандери тілами росіян: у мережі нові меми

У Мережі 1 січня поширилася жартівлива новина: нібито російські ЗМІ повідомили, що «українські нацисти» на день народження ідеолога українського націоналізму Степана Бандери виклали на поле бою його портрет із тіл російських військовослужбовців.

Сатиричну картинку оприлюднили на Facebook-сторінці ТФН (група, яка називає себе Крамольно-інформаційною агенцією). Вони взяли новину з КП.ру та вставили туди свій текст та фото Бандери. Так українська «агенція» хотіла висміяти схильність росЗМІ до поширення фейків, особливо про Степана Бандеру.

Однак користувачі в соцмережах приєдналися до флешмобу, вигадуючи власні написи на снігу та уявили, як міг би виглядати «цей портрет». Більше того, у Telegram створили бот @no_father_bot під назвою «Папка в пакеті».

Користувачі припустили, що 19-річна шведська екоактивістка Грета Тунберг «заступилася» за російських солдатів.

Зазначимо, що соцмережі також сповнені чорного гумору через удар по училищу в окупованій Макіївці, де розташувалися російські мобілізовані.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Москве и Питере эвакуация – в метро и на вокзалах ищут бомбы: видео

05.04.2017 - 12:13
После того, как 3-го апреля в результате взрыва в метро Санкт-Петербурга погибли 14 человек, а более 40 были ранены, в крупнейших городах России остается «напряженная» обстановка. Сегодня утром по причине ...

Усик написал стих об Украине: видео

02.08.2018
Ай-да Саша Усик! Молодчина! За ...

Кадыров пригрозил Березе за «эпитет» в адрес Скабеевой: видео конфликта

25.01.2019
Известный своей мстительностью лидер Чечни ...