Минулої ночі українські ударні безпілотні літальні апарати і протиповітряна оборона російських окупантів успішно атакували енергетичні інфраструктурні об’єкти в окупованих з 2014 року Севастополі і Сімферополі.
В результаті в обох містах сталися повні блекаути, про що, серед інших, з посиланням на власних підписників повідомив проукраїнський Телеграм-канал «Кримський вітер».
Спочатку він зафіксував багатогодинну атаку дронів-камікадзе на півострів. Зокрема зенітний ракетно-гарматний комплекс «Панцир» на Федюхіних висотах біля Балаклавської ТЕС випустив всі свої ракети, після чого стріляв в якості зенітки разом з мобільними вогневими групами…
Після кількох вибухів потужно запалала електрична підстанція 330/220/110/35 кВ «Севастополь», після чого в місті і Червоногвардійському районі зникло світло.
Гауляйтер Михайло Развожаєв у своєму Телеграм-каналі оприлюднив заяву, з якої зрозуміло, що світла в Севастополі не буде довго.
В Сімферополі електрика зникла після вибухів на місцевій ДРЕС, які викликали не лише дрони-камікадзе, але й ППО російських окупантів.
