Російські загарбники помітно просунулися вперед на Торецькому напрямку, у тому числі в самому частково окупованому місті Торецьк.
Деталі навів авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і колектив військових експертів «DeepState». Дивись для порівняння скриншоти його карт за підсумками 20 та 21 вересня.
На другій ми червоними стрілочками вказали втрачені території, на яких інтервенти змогли закріпитися за вчора. А бузковими – місця розширення сірої зони активних боїв в наш бік.
