Двадцятого лютого російські окупанти внаслідок бойових дій втратили один гелікоптер. Про це сьогодні у своєму традиційному ранковому зведенні про втрати противника за попередню календарну добу повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.
Також в матеріалі вказано, що вчора агресор втратив танк, три бойові броньовані машини, дві реактивні системи залпового вогню, 42 артилерійські системи і 1527 безпілотних літальних апаратів оперативно-тактичного рівня.
Окрім того, за даними ГШ ЗСУ, двадцятого лютого інтервенти втратили приблизно 1010 чоловік, а з початку широкомасштабного вторгнення вже 1 мільйон 258 тисяч 890 осіб.
