Російські окупанти втратили екіпаж бомбардувальника в казуїстичній ситуації – льотчик і штурман отримали несумісні з життям травми під час випадкового спрацювання системи катапультування, коли вони перебували в кабіні літака в укритті.
В коментарі зі стьобом вказано: «Катапульта російського бомбардувальника утилізувала двох російських льотчиків».
Обставини смертельної надзвичайної пригоди вивчає державна комісія фашистської РФ.
