Окупанти втратили «200-ми» екіпаж бомбардувальника

Російські окупанти втратили екіпаж бомбардувальника в казуїстичній ситуації – льотчик і штурман отримали несумісні з життям травми під час випадкового спрацювання системи катапультування, коли вони перебували в кабіні літака в укритті.

Судячи з усього, екіпаж «розмазало» об стелю укриття. Про це з посиланням на російських пропагандистів, які називають себе «воєнкорами», повідомив військовий журналіст Андрій Цаплієнко.

В коментарі зі стьобом вказано: «Катапульта російського бомбардувальника утилізувала двох російських льотчиків».

Обставини смертельної надзвичайної пригоди вивчає державна комісія фашистської РФ.