Окупанти розповіли, як їм важко залишати Херсон

Російські «військори»- пропагандисти в середу, 9 листопада, записали відео про те, як їм «гірко і важко» залишати Херсон. При цьому вони показали баржу, за допомогою якої переправляються окупанти.

«Переправляємось на інший берег Дніпра. Захищати місто з таким забезпеченням було б просто безумством. Важко, гірко. Тим більше, це тепер «суб’єкт РФ». Їхали — бачили багато плакатів «Росія тут назавжди», — сказали росіяни.
 
На кадрах також видно переправу, що розвалилася, організована російськими окупантами вздовж Антонівського мосту, по якій українські сили завдавали ударів.
 
Тим часом, президент США Джо Байден заявив, що у Кремля почалися серйозні проблеми з боєздатністю армії, якщо було прийнято рішення вивести війська з правого берега Дніпра поблизу міста Херсон.
Зокрема, у президента США запитали, чи можна вважати заяву Росії про евакуацію з правого берега Херсонщини потенційним переломним моментом у війні, і чи тепер Україна має важіль для початку мирних переговорів з Москвою.
 
«Насамперед я знаходжу цікавим те, що вони тягнули з цим рішенням — а ми вже давно знали, що вони його ухвалять — до закінчення виборів у США. І це рішення — свідчення того факту, що у них, у російської армії — великі проблеми «, — сказав Байден.
 
«По-друге, щонайменше це дасть весь час, щоб перебудувати позиції на зимовий період, і ще залишається з’ясувати, чи готова Україна чи ні піти на компроміс з Росією», — наголосив президент США.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

  1. Гарик  |  10 ноября 2022 в 08:26

    подотритесь своими плакатами ,убогие..добывайте унитазы в другом месте

Video >>

Монатик представил клип на песню «Зашивает душу»

19.10.2018 - 21:19
Популярный в молодежной среде певец Дмитрий Монатик (MONATIK) представил песню и трек к ней под названием «Зашивает душу». Видео Дмитрий разместил на своем YouTube-канале. За сутки клип посмотрели чуть более ...

В Виннице сгорел трамвай: видео

20.12.2017
После пожара в трамвае винницкие ...

Взрыв и пожар в жилом комплексе Лондона: видео

23.01.2017
В жилом комплексе восточной части ...