Окупанти просунулися вперед в «горловині» Курахівського «мішка»

Російські загарбники незначно просунулися вперед на двох локаціях в так званому Курахівському «мішку» (залишок «з’їденого» ворогом колишнього Курахівського напрямку, тепер це стик Покровського і Новопавлівського напрямків).

Так, загарбники захопили ще одну частину раніше частково окупованого села Андріївка, яке стало північною «горловиною» «мішка», та ділянку на його південній стороні (між частково окупованими Зеленівкою і Дачним).

Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап та колектив військових експертів «DeepState». Дивись скриншот його актуальної карти за результатами восьмого лютого.

На ній він забарвив штриховкою і пунктиром червоно-коричневого кольору втрачені ділянки, на яких за вчора змогли закріпитися інтервенти.

В другому випадку відчутно в наш бік змістилася сіра зона активних боїв – відповідне місце ми умовно вказали червоною стрілочкою.