Російські окупанти просунулися в частково окупованому селі Кліщіївка південніше Бахмута на Краматорському напрямку.
Так, «Бахмутський Балу» написав: «Кліщіївка. Зранку орки намагаються нас вибити з позицій – ходять (на штурми) групами по десять чоловік. Усі атаки були відбиті, деякі позиції ніким не контролюються».
А «Бахмутський Демон» підтвердив: «Орки роблять все, аби обвалити фронт в районі Кліщіївки. Поки невдало».
