Українські патріоти з Маріупольського Спротиву минулої ночі знищили два залізничні локомотиви російських окупантів в Московській області фашистської Росії.
О 2:20 по Києву (1:20 по Москві) тридцятого грудня в депо Лобня партизани підпалили тепловоз, який в результаті начебто зазнав безповоротних втрат.
А о 3:10 по Києву на станції Дмитров вони підпалили електропотяг ЕП2Д-0014, який після капітального ремонту на місцевому машинобудівному заводі планували відправити на окуповані території:
«Головний вагон електропоїзда повністю вигорів. Вартість одного вагону — 50 мільйонів російських рублів».
