Намісник Лаври Павло пригрозив журналістам побиттям

Колишній намісник Києво-Печерської лаври від УПЦ (зараз намісником призначений Авраамій, який перейшов до ПЦУ) митрополит Павло сьогодні пригрозив журналістам побиттям палкою. Крім того, він з прихильниками перешкоджав їхній діяльності.

На прохання сказати, що Росія напала на Україну, Павло відповів відмовою — з його оточення прокричали, що не треба провокувати.

Сьогодні представники УПЦ не пустили до Києво-Печерської лаври міністерську комісію. І взагалі поводяться агресивно відносно всього українського.

Влада намагається діяти толерантно, але вочевидь, що в УПЦ натомість провокують на застосування сили. Адже це потім зможе роздмухувати на увесь світ брехлива російська пропаганда.