У Чорному морі зафіксували масштабне нафтове забруднення, яке дрейфує у напрямку російського міста Геленджик у Краснодарському краї. Про це повідомляють ЗМІ з посиланням на супутникові дані.
Журналісти зазначають, що ця резиденція вже не вперше опиняється під загрозою: два роки тому район зазнавав атак безпілотників, а минулого року потерпав від лісових пожеж. Тепер ризики пов’язані з екологічними наслідками витоку нафти.
Нафта з’явилася у морі внаслідок ураження нафтових об’єктів у Туапсе.
