У ніч на 12 липня відбивали повітряну атаку фашистської Росії й на Вінниччині. Так, відомо, що збитий ворожий «Шахед» впав поблизу житлового масиву та могил захисників. Про це повідомляє телеграм-канал Вінниця Труха.
Нагадаємо, за даними Нацполіції, з початку липня вінницькі вибухотехніки 5 разів виїжджали для огляду місць падіння ворожих дронів та крилатих ракет.
Під час останніх виїздів поліцейські знешкодили бойову частину безпілотника “Герань-2”, який був збитий силами ППО, але не вибухнув під час падіння.
