У Вінницькій області автомобіль ВАЗ злетів у кювет і врізався в дерево. Постраждали четверо підлітків та водій, повідомила Нацполіція у суботу, 13 липня.
«Внаслідок ДТП водій та четверо його неповнолітніх пасажирів отримали травми. Після надання медичної допомоги двох потерпілих відпустили дому», – йдеться у повідомленні.
До медичного закладу потрапив водій та двоє хлопців віком 16 та 17 років. Ще дві пасажирки, віком 15 та 16 років, госпіталізації не потребували. Усі потерпілі жителі Мурафської громади.
Водій був тверезий.
