За три дні безперервних «м’ясних» штурмів російських окупантів на прикордонній півночі Харківської області військовослужбовці 16-го армійського корпусу Збройних сил України ліквідували більше 220 інтервентів (дві роти і загальноприйнятий у обох сторін взвод).
В коментарі зазначено: «Ворог намагався скористатись поганою погодою, яка заважала використанню БПЛА, та суттєво збільшив кількість “м’ясних” штурмів без підтримки техніки. Ходоки з «Сєвєра» пішли у останню путь».
