Фашистська Росія довоювалася вже до того, що там в буквальному сенсі продають своїх військових. Так, більше сотні мобілізованих бійців передали до лав ПВК Вагнера…
Цю історію розповідає із посиланням на родичів окупантів російський Telegram-канал Astra, який позиціонує себе як опозиційний.
Спочатку «чмобікам» загрожував колишній «президент Південної Осетії», генерал-лейтенант Анатолій Бібілов. Потім, коли слова генерала не подіяли, озброєні вагнерівці вивезли відказників у Кадіївку, де зачинили у депо одного з заводів.
Останні повідомлення від окупантів родичам свідчать про те, що їх зібралися перевозити кудись на полігон. Після цього зв’язок з ними зник. Можна припустити, що насправді їх вивезли кудись на передові позиції, де і пустили на гарматне м’ясо…
