Бійці 37-ої окремої бригади морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України за пару годин знищили штурмову бронетанкову колону з десантом російських окупантів.
Про це служба зв’язків з громадськістю бригади повідомила на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотними літальними апаратами.
Спочатку машини підривалися на протитанкових мінах. Тих, яким пощастило їх проскочити, добивали дронами-камікадзе, а ворожу піхоту — касетними снарядами та скидами гранат з БПЛА.
