Міністр закордонних справ фашистської Росії Сергій Лавров під час Генасамблеї ООН та на подальшій пресконференції заявив, що у війні проти України винен нібито Київ, а не Москва. Тобто вкотре підтвердив, що політична шизофренія в Кремлі не лікується.
Очільник МЗС РФ озвучив позицію, що будь-які переговори про безпеку України мають ґрунтуватися на так званому «захисті прав росіян та російськомовних» на українських землях, а також на «гарантіях життєвих інтересів Росії». Тобто знову почав висувати умови з насаджування мови і російської церкви, завдяки яким Кремль і намагається десятиріччями дестабілізувати нашу країну.
