Іран відповів на американські погрози знищенням електростанцій симетричною загрозою: речник центрального командування армії Ебрагім Зольфагарі заявив, що у разі ударів по іранській енергетиці Тегеран накриє масованими атаками всю пов’язану зі США та Ізраїлем інфраструктуру Близького Сходу.
Як відомо, за декілька годин до цього Трамп поставив Ірану 48-годинний ультиматум щодо відкриття Ормузької протоки, погрожуючи в іншому разі знищити іранські електростанції. Тегеран фактично дав зрозуміти: удар по його енергетиці обернеться гуманітарною та технологічною катастрофою для всього регіону.
