Іранські військові заявили про ракетний удар по кораблю ВМС США в районі Ормузької протоки після того, як той нібито проігнорував попередження. Про це повідомляють іранські джерела.
За даними видання Fars, інцидент стався поблизу Джаска. Стверджується, що по американському судну випустили дві ракети після того, як воно продовжило рух, попри сигнали з боку іранських військово-морських сил.
Джерела також зазначають, що після влучань корабель не зміг продовжити маршрут і був змушений залишити район.
Водночас офіційних підтверджень цієї інформації з боку США наразі немає.
На тлі повідомлень про інцидент на ринку відреагували ціни на нафту: ф’ючерси на Brent із поставкою в липні за короткий час піднялися приблизно зі 110 до 114 доларів за барель.
