«Інквізитори» ЗСУ вразили десять танків і ББМ окупантів

Бійці підрозділу безпілотних авіаційних комплексів «Інквізиція 59-го Легіону» 59-ої окремої мотопіхотної бригади Збройних сил України імені Якова Гандзюка своїми дронами-камікадзе знищили або пошкодили десять танків та бойових броньованих машин російських окупантів.

Про це наші захисники повідомили у своєму однойменному Телеграм-каналі, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих самими дронами-камікадзе, з наступним коментарем:

«Десять одиниць ураженої техніки від кіл-тіма (команди вбивств) Балтіка».

У більшість ворожих машин влучили декілька баражуючих боєприпасів. З попередніх новин відомо, що 59-а бригада воює на стикові Покровського і Курахівського напрямків.