Країна-агресор Росія прагне знищити Україну, маскуючи загарбницьку війну під «захист своїх інтересів». Про це написав голова Офісу президента Андрій Єрмак у Телеграм у вівторок, 29 липня.
На думку Єрмака, таке нахабство можливе тільки тому, що Росія отримує пряму допомогу від КНДР та Ірану. Та обходить санкції за допомогою інших країн Глобального півдня.
«Як правило, терорист з розбитим обличчям говорить інакше. Сьогодні Росія кидає виклик не тільки Україні та Європі, але й США. Режим Путіна не здатен зупинити війну – це можливо через силу, шляхом розбитого обличчя диктатури», – резюмував він.
