Бійці Сил оборони високоточними снарядами американської системи залпового вогню HIMARS вразили скупчення техніки і особового складу російських окупантів в одній з лісосмуг в Запорізькій області.
Згодом наші захисники оприлюднили відповідне відео, змонтоване з кадрів, записаних їх безпілотним літальним апаратом.
Видно, що на польовій дорозі біля посадки зупинилися дві невеликі вантажівки, а трохи далі ще одна, які почали розвантажувати загарбники. Вже невдовзі там почали розриватися снаряди, у тому числі касетні.
Судити про втрати інтервентів у живій силі складно, але одна машина ворога була знищена, а сусідня відчутно пошкоджена.
