Російсько-фашистські війська сьогодні вже декілька разів обстріляли Херсон, його житловий сектор і медичні заклади. І це при тому, що на папері це місто в Кремлі визнали російським. Це зайвий раз підкреслює, що владі РФ плювати на людей (так само вони обстрілюють і Донецьк, бо для них не має різниці, кого вбивати).
Пізніше Янушевич повідомив про те, що ворожі снаряди поцілили в одну з міських лікарень Херсона. Пошкоджено будівлю поліклініки.
Також ворог атакував ще один медичний заклад. Через російські обстріли у будівлі вибито вікна.
