Група Мадяра знищила підрозділ російських окупантів

Командир підрозділу аеророзвідки Збройних сил України Мадяр, який воює в районі Соледару, як і анонсував сьогодні, показав нові успіхи ЗСУ.

Мова про знищення більше 20 російсько-фашистських окупантів бійцями 43-ої бригади спільно з підрозділом «Птахи Мадяра».

Спецоперацію здійснено 15-го січня. Її конкретно присвятили жертвам атаки окупантів на Дніпро. Це помства за жертв…

Місто знищення ворогів — Соледар.