Митрополит Київський і всієї України Епіфаній у неділю перед Різдвом Христовим очолив богослужіння у кафедральному Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі у Києві. Про це повідомила 24 грудня пресслужба Київської митрополії Української православної церкви (ПЦУ).
Після читання Євангелія предстоятель ПЦУ виголосив проповідь і помолився до Господа.
Також під час відправи лунали молитовні прохання за воїнів ЗСУ, за владу і український народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів, які загинули під час війни з російськими агресорами.
Пізніше у Свято-Михайлівському Златоверхому соборі розпочалося Всенічне бдіння напередодні свята Різдва. Цю службу також очолив митрополит Епіфаній.
