Дрони підірвали приморську нафтобазу в Криму

Минулої ночі українські ударні безпілотні літальні апарати знову масовано атакували об’єкти російських загарбників в окупованому з 2014 року Криму.

Інформацію про численні вибухи і стрілянину протиповітряної оборони в соціальних мережах дружно повідомляли мешканці Севастополя, Сімферополя, Євпаторії, Сак, Новофедорівки, Алушти, Алупки, Октябрьського…

Однак на момент написання цих рядків даних про точні цілі та наслідки удару були невідомі. Хоча з нижчепредставленого ролика чітко зрозуміло, що була уражена якась приморська нафтобаза.

Відео відзнято російськими фашистами з розрахунку зенітки чи крупнокаліберного кулемета, який вів інтенсивний вогонь по повітряних цілях. Наприкінці ролика чітко видно великий спалах, а через секунду чути потужний вибух.

Форма вогняного гриба нагадує пряме влучання в резервуар з пальним. Підтверджують це й розчаровані крики стрільців. Де саме знаходиться об’єкт, неясно. Нагадаємо, велика портова нафтобаза існує у Феодосії.