Бійці 46-ої окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ знищили штурмову бронетанкову колону з піхотою російських окупантів на Курахівському (раніше Мар’їнському) напрямку.
Про це у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» з посиланням на бойових побратимів повідомив блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс:
«На Курахівському напрямку штурм з десяти танків і бойових броньованих машин на позиції 46-ої ОАеМБр. Хлопці розвалили цю колону у шикарній взаємодії артилерії та FPV-дронів-камікадзе».
З попередніх новин відомо, що 46-а бригада воює на північному фасі Курахівського напрямку, в районі частково окупованого села Максимільянівка.
