Україна отримає від Данія додаткові 15 тисяч далекобійних артилерійських боєприпасів, частина яких уже надійшла до Сил оборони. Про це повідомив міністр оборони Михайло Федоров.
Міністр зазначив, що ключовими напрямками міжнародної підтримки залишаються протиповітряна оборона, далекобійна артилерія та українські безпілотники. Саме на цих потребах зосереджена робота оборонного відомства.
Федоров наголосив, що Данія оперативно відреагувала на український запит, у результаті чого було ухвалено рішення про передачу додаткових 15 тисяч далекобійних артилерійських пострілів.
За його словами, такі боєприпаси є одним із найважливіших ресурсів для фронту, адже дозволяють уражати логістичні вузли, склади та командні пункти противника на значній відстані, зменшуючи ризики для українських військових.
