Спроба відкинути ворога пройшла без втрат, але й без успіху
Про це у своєму Телеграм-каналі «Бахмутський Балу» з посиланням на бойових побратимів повідомив блогер і боєць 210-го окремого спеціального батальйону «Берлінго» Збройних сил України з позивним Балу, який і сам воює на цій ділянці фронту:
«На жаль, не вдалося успішно контратакувати орків, трішки відійшли. Без «двохсотих» та «трьохсотих» побратимів, продовжуються запеклі бої».
