Бійці 12-ої окремої бригади спеціального призначення «Азов» Національної гвардії України у суботу вранці відбили штурм російських окупантів на Торецькому напрямку.
«Зранку орки намагалися штурмувати позиції «Азову» в Торецьку. Танк (наш) виїхав, знищив прямою наводкою одну (ворожу) бойову машину піхоти, отримав клин ствола і почав їхати тараном на другу, але вони розвернулись і втекли. Піхоту добивають скидами (гранат з безпілотних літальних апаратів)».
