Біля Дніпра збили декілька дронів

Сьогодні увечері фашистська Росія знову вдалася до атаки нашої країни іранськими дронами-камікадзе. Атакували декілька областей. 

Так, жителі Дніпра повідомляли про звуки вибухів. На щастя, це була успішна робота нашої ППО. На Дніпропетровщині підрозділами повітряного командування «Схід» знищено п’ять БПЛА противника. В командуванні припускають, що це могли бути саме «Шахеди».

Також про багато влучань по ворожим БПЛА в різних областях у себе в Телеграм-каналі повідомляє голова Миколаївської ОВА Віталій Кім.

Крім того, місцеві телеграм-канали писали про збиття мінімум шістьох дронів у Херсонській області.

Однак, атака ще не завершена…