Бійці ЗСУ захопили в полон окупантів на Донеччині

Бійці Збройних сил України взяли в полон двох російських загарбників в Донецькій області. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Х (бувший «Твіттер») повідомив блогер і український патріот з окупованого з 2014 року Донецька «Necro Mancer».

Він оприлюднив досить незвичне відео, зняте на дорозі з машини, що випадково проїжджала поруч. Окупанти сидять в кузові пікапа з закритими очима і зі зв’язаними руками (в одного перед собою, а в другого за спиною).

Поверх відео написано коментар: «Типовий багаж в пікапах на Донеччині».

Вірогідно тому, що в кузові немає охоронця, руки полонених заодно прив’язані до самого пікапу. Після транспортування і передачі правоохоронним органам їх розв’яжуть.