Бійці Збройних сил України взяли в полон двох російських загарбників в Донецькій області. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Х (бувший «Твіттер») повідомив блогер і український патріот з окупованого з 2014 року Донецька «Necro Mancer».
Поверх відео написано коментар: «Типовий багаж в пікапах на Донеччині».
Вірогідно тому, що в кузові немає охоронця, руки полонених заодно прив’язані до самого пікапу. Після транспортування і передачі правоохоронним органам їх розв’яжуть.
