Бійці Збройних сил України взяли в полон групу російських окупантів в окопах їх власної позиції, яку, судячи з усього, наші захисники, принаймні тимчасово, взяли під повний контроль.
Троє інтервентів стоять в траншеї з піднятими догори руками. Потім один з них скидає з себе бронежилет. Навколо них стоять українські бійці, направив на загарбників зброю.
Чи був бій, чи нашим воїнам вдалося зненацька захопити загарбників, невідомо.
