Лише за один тиждень військовослужбовці Центру спеціальних операцій «Альфа» Служби безпеки України знешкодили (ліквідували та поранили) 1834 російських загарбників.
Про це пресцентр командування СБУ повідомив у своєму офіційному Телеграм-каналі, оприлюднивши відповідне нижченаведене відео з наступним коментарем:
«За останній тиждень наші воїни перевели у статус «200/300» 1834 російських окупантів. Це не просто цифра, а системна робота, де кожне рішення має свій результат».
Ролик, який показує дрібки вищезгаданих уражень, змонтовано з кадрів, відзнятих дронами-камікадзе, якими наші захисники власне й нищили інтервентів.
