Бійці НГУ захопили в полон групу окупантів

Бійці 13-ої бригади оперативного призначення «Хартія» Національної гвардії України взяли в полон трьох російських окупантів на Харківскому напрямку.

Про це служба зв’язків з громадськістю підрозділу повідомила у своєму телеграм-каналі, оприлюднивши відповідне відео з розповіддю загарбників.

Інтервенти були нещодавно мобілізовані, визнають, що їх використовують в якості гарматного «м’яса». Під час такого штурму потрапили під мінометний обстріл, заблукали в лісі і потрапили в полон. Кажуть, що українці до них ставляться добре, годують і дають цигарки.

Трохи раніше бійціі «Хартії» врятували і взяли в полон пораненого окупанта – він здався, йдучи за нашим безпілотним літальним апаратом.