Бійці «Феніксу» знищили РСЗВ «Ураган» і кілька БМП окупантів

Бійці прикордонного підрозділу безпілотних ударних авіаційних комплексів «Фенікс» знищили 220-міліметрову реактивну систему залпового вогню БМ-27 «Ураган» і 152-мм гаубицю «Гіацинт-Б» російських окупантів.

Також наші захисники знищили дронами-камікадзе декілька бойових броньованих машин та бронетранспортерів противника, які перебували як на замаскованих позиціях, так і на марші.

Окрім того, на Торецькому, Добропільському та Гуляйпільському напрямках бійцями «Феніксу» ліквідовано або поранено значну кількість живої сили загарбників та знищено їх транспортні засоби:

«Здійснюються скиди осколкових боєприпасів із дронів на противника, які переміщуються відкритою місцевістю, траншеями або перебувають біля укриттів. FPV-дрони вражають легкові автомобілі та вантажівки під час руху ґрунтовими дорогами. Зафіксовано детонацію однієї з вантажівок після влучання, що підтверджує перевезення боєкомплекту».

Про це на своїх офіційних медіаресурсах повідомив пресцентр державної прикордонної служби України, оприлюднивши нижченаведене відео, змонтоване з кадрів, відзнятих дронами-камікадзе і контрольними безпілотними літальними апаратами.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Воронеже водитель «Тойоты» протаранил 17 автомобилей: видео

02.11.2016 - 14:12
Как правило, в крутых фильмах-action герой устраивает массовое «побоище» преследующих его машин. В Воронеже местный житель, видимо, тоже решил под камеры устроить  нечто подобное. Водитель Toyota Mark II умудрился протаранить 17 ...

Стало известно имя убийцы полицейского в Днепре

25.09.2016
Сегодня без двадцати десять утра ...

Лучшие футболисты, голы и тренера 2016 года: видео

03.12.2016
ФИФА близка к подведению итогов ...