На південному фасі Краматорського (раніше Бахмутського) напрямку військовослужбовці підрозділу безпілотних авіаційних систем «Фенікс» Державної прикордонної служби України розгромили штурмову бронетанкову колону з десантом російських окупантів в районі окупованого села Курдімвка.
Наші захисники знищили чи пошкодили танк «Т-72», бойову машину піхоти, броньовану ремонтно-евакуаційну машину та бронетранспортер загарбників. При цьому в коментарі зазначено: «Прориву не сталось — штурм відбито!»
