Бійці 57-ої бригади ЗСУ взяли в полон окупантів

Бійці 57-ої окремої мотопіхотної бригади Збройних сил України імені кошового отамана Костя Гордієнка взяли в полон двох російських окупантів.

Про це повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі «Х» військовий блогер Сергій Нещадим, оприлюднивши відповідне відео, відзняте нашими захиснкиами.

Інтервенти стоять біля прикрашеної новорічної ялинки з відкритими обличчями, але зі зв’язаними руками (в одного перед собою, в іншого за спиною) та вітають українців зі Святим вечором і Різдвом.

А також бажають, щоб ЗСУ якомога скоріше їх розбили, і настав довгоочікуваний мир.