Артилерія ЗСУ знищила колону окупантів на Донеччині

На Покровському напрямку гармаші 55-ої окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ» Збройних сил України розбили штурмову колону квадроциклів з десантом російських окупантів.

Про це служба зв’язків з громадськістю підрозділу повідомила на своїх офіційних медіаресурсах, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих розвідувальними безпілотними літальними апаратами, оператори яких коригували вогонь.

Ми бачимо десятки розривів на дорозі, по якій їхала колона, та біля неї. Годину працювали по ворогу дві самохідні артилерійські установки – вітчизняна «Богдана» та французька ««CAESAR».

Наприкінці ролика вказано втрати противника: знищено два ворожі квадроцикли, ще чотири пошкоджені; ліквідовані троє інтервентів, четверо поранені. Потрібно визнати, що ефективність дронів-камікадзе в рази вища…